Дніпрянка виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед юніорів зі стрільби із пневматичної зброї
З 11 по 14 лютого 2026 року в м. Бургас (Болгарія) проходив чемпіонат Європи серед юніорів зі стрільби із пневматичної зброї.
Вихованка Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 Марія Шейніна виборола бронзову медаль у вправі ГП-6.
Вітаємо Марію з високим результатом!
18.02.2026 16:29
Кабінет мешканця