У Дніпрі в новорічну ніч народилось 7 малюків
У Дніпрі у новорічну ніч на світ з?явилося 7 малюків. Першою у цьому році народилася дівчинка. Вона побачила світ о 00:04. Про це повідомили у департаменті охорони здоров?я Дніпровської міської ради.
«Загалом за ніч народилось 5 дівчат та 2 хлопчики. Бажаємо міцного здоров‘я та миру малюкам та їхнім батькам!» — додають у департаменті.
01.01.2026 11:03
Кабінет мешканця