На автошляхах Дніпра працює спецтехніка. Містян просять її пропускати та не виїжджати без потреби у місто
Зранку у Дніпрі розпочався снігопад. Снігоприбиральна техніка вже працює на автошляхах, щоб убезпечити рух транспорту.
На тротуарах і пішохідних переходах працюють комунальники — очищають та прибирають сніг, щоб містянам було безпечно пересуватися.
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради звертається з проханням пропускати спецтехніку, яка працює на дорогах. А також без нагальної потреби не виїжджати у місто на особистому транспорті.
26.12.2025 10:07
Кабінет мешканця
