Громадська рада інформує
Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 45 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до телеграм-чату Корбана, на пошту та на гарячу лінію Штабу взаємодопомоги.
До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.
Головне за день
У Дніпрі за заявками громадян працюють районні адміністрації.
На вулиці Терещенківській встановили лави та урни.
Про це жителі повідомляють у Телеграмах Чат Корбана - ТЧК.
Терещенківська, 23.
«Велика подяка Вишневецькому Руслану за встановлення лав та урн на вул. Терещенківська, 23. З повагою голова ОСББ "Терещенківська, 23"», - пише дніпрянка Олександра.
Приєднуємося до подяк!
За роботи дякуємо АНД районній адміністрації!
Небайдужі дніпряни прикрасили ялинки на ж/м Тополя 2.
Про це жителі міста повідомляють у Телеграмах Чат Корбана - ТЧК.
Тополя 2, будинок 22.
«Адреса: Тополя 2, торець будинку 22, спортмайданчик. Дуже дякую тим, хто зробив таку красу!» - пише дніпрянин Андрій.
«Це ми прикрашали!» – повідомляє дніпрянка Руслана.
Світло:
Тополя 1, будинок 15: не вмикається світло.
Не приходить фаза з ТП ДТЕК. Заявку передано до компанії.
Вода:
Академіка Янгеля, 3, 5, 7: прибрати графіті з насосної.
Стіни пофарбують. Працюватиме КП “Дніпроводоканал”.
Тепло:
Пр. Олександра Поля, 96-а: недостатньо тепло.
У Вас промили систему та відремонтували сопло. Причина проблеми – відключення світла у котельні.
Козака Мамая, 12: немає тепла по стояку.
Будь ласка, сплатіть борг перед КП “Жилсервіс 5” у розмірі 23 008 грн.
Тополя 2, будинок 12: утеплити труби, завершити роботи.
Утеплять, завершать. Працює КП "Теплоенерго".
Каналізація:
Віктора Мерзленка, 9: тече каналізація.
Прочистили.
Пр. Слобожанський, 100: тече каналізація.
Незалежності, 22: тече каналізація.
Мали прочистити 23 грудня.
За всіма адресами – роботи КП “Дніпроводоканал”.
Сміття:
Велика Діївська: не розсипати сміття у дворі при вивозі.
Будь ласка, вкажіть номер будинку та дайте контактний телефон.
Квартальна, 6: прибрати територію ДТЕК.
Направлено до компанії ДТЕК та до Інспекції з питань благоустрою: зобов'язати відповідальних за територію прибрати її.
Тополина, 15 - 17: вивезти великогабаритне сміття.
Вивезуть до кінця місяця. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”.
Тополя 2, будинок 20: вивезти великогабаритне сміття.
Направлено до Департаменту екологічної політики та Інспекції з питань благоустрою.
Тополя 3, будинок 30 - Панікахи, 109: відкрити огорожі для сміттєвих баків.
Це баки ОСББ будинку 30, їх закрила голова правління, щоб сміття не розтягували. Мешканці будинку 30 можуть викидати сміття у баки через вікна огорожі.
Баки будинку 109 перебувають з іншого боку двору.
ЖКГ:
Макарова, 1-б: подовжити шланг.
Шланг для поливу води зараз не працює, продовження не вимагає.
Ритуальні послуги:
Цвинтар Дорогий: вивезти великогабаритне сміття.
Це не міський цвинтар. Будь ласка, зверніться до Дніпровської районної військової адміністрації.
Вуличне освітлення:
Степан Бандери, 21 - 25: не горять ліхтарі.
Взято в роботу. Працюватиме КП “Міськсвітло”.
Аварійні дерева:
Робоча, 25 б: аварійні дерева.
Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв'яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт. Працюватиме КП “Міськзеленбуд”.
Дороги, тротуари, двори:
Пр. Олександра Поля, 48: провалився асфальт.
Направлено до комунальних служб для виявлення причин. По можливості усунуть.
Містяни дякують:
«Дякую, прибрали. Івана Нечуя-Левицького, 2-а», - пише дніпрянка Катя. За цією адресою вивезли великогабаритне сміття.
«Дякую всім причетним, що прочистили каналізацію у дворі вул. Юлії Залюбовської, 4», - пише дніпрянка Тетяна.
«Пр. Слобожанський, 103. Усе полагодили, роботи закінчили. Дякую за допомогу», - пише дніпрянка Людмила. За цією адресою полагодили засувку.
«Запорізьке шосе, 60, генератор полагодили! Ми готові до морозів! Величезна подяка за допомогу від мешканців 640-квартирного будинку! – пише дніпрянка Олена.
Дякую, що ви чуєте мешканців та допомагаєте!» – пише дніпрянка Олена.
«Жителі проспекту Миру, 18, 13-14 під'їзди, вдячні за повернення світла до наших домівок! – пише дніпрянка Олена.
«Дуже Вам дякую, і дякую всім тим, хто причетний до роботи з усунення нашої проблеми! Наразі наша проблема усунена, ми зі світлом. Ура!» – пише дніпрянка Юлія.
Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна у коментарях: https://t.me/korbanofficial/.
Кабінет мешканця