Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Громадська рада інформує

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 45 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до телеграм-чату Корбана, на пошту та на гарячу лінію Штабу взаємодопомоги.

До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.

Головне за день

У Дніпрі за заявками громадян працюють районні адміністрації.

 

На вулиці Терещенківській встановили лави та урни.

 

Про це жителі повідомляють у Телеграмах Чат Корбана - ТЧК.

 

Терещенківська, 23.

 

«Велика подяка Вишневецькому Руслану за встановлення лав та урн на вул. Терещенківська, 23. З повагою голова ОСББ "Терещенківська, 23"», - пише дніпрянка Олександра.

 

Приєднуємося до подяк!

 

За роботи дякуємо АНД районній адміністрації!

 

Небайдужі дніпряни прикрасили ялинки на ж/м Тополя 2.

 

Про це жителі міста повідомляють у Телеграмах Чат Корбана - ТЧК.

 

Тополя 2, будинок 22.

 

«Адреса: Тополя 2, торець будинку 22, спортмайданчик. Дуже дякую тим, хто зробив таку красу!» - пише дніпрянин Андрій.

 

«Це ми прикрашали!» – повідомляє дніпрянка Руслана.

 

Світло

 

Тополя 1, будинок 15: не вмикається світло.

Не приходить фаза з ТП ДТЕК. Заявку передано до компанії.

 

Вода:

 

Академіка Янгеля, 3, 5, 7: прибрати графіті з насосної.

Стіни пофарбують. Працюватиме КП “Дніпроводоканал”.

 

Тепло:

 

Пр. Олександра Поля, 96-а: недостатньо тепло.

У Вас промили систему та відремонтували сопло. Причина проблеми – відключення світла у котельні.

 

Козака Мамая, 12: немає тепла по стояку.

Будь ласка, сплатіть борг перед КП “Жилсервіс 5” у розмірі 23 008 грн.

 

Тополя 2, будинок 12: утеплити труби, завершити роботи.

Утеплять, завершать. Працює КП "Теплоенерго".

 

Каналізація:

 

Віктора Мерзленка, 9: тече каналізація.

Прочистили.

 

Пр. Слобожанський, 100: тече каналізація.

Незалежності, 22: тече каналізація.

Мали прочистити 23 грудня.

 

За всіма адресами – роботи КП “Дніпроводоканал”.

 

Сміття:

 

Велика Діївська: не розсипати сміття у дворі при вивозі.

Будь ласка, вкажіть номер будинку та дайте контактний телефон.

 

Квартальна, 6: прибрати територію ДТЕК.

Направлено до компанії ДТЕК та до Інспекції з питань благоустрою: зобов'язати відповідальних за територію прибрати її.

 

Тополина, 15 - 17: вивезти великогабаритне сміття.

Вивезуть до кінця місяця. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”.

 

Тополя 2, будинок 20: вивезти великогабаритне сміття.

Направлено до Департаменту екологічної політики та Інспекції з питань благоустрою.

 

Тополя 3, будинок 30 - Панікахи, 109: відкрити огорожі для сміттєвих баків.

Це баки ОСББ будинку 30, їх закрила голова правління, щоб сміття не розтягували. Мешканці будинку 30 можуть викидати сміття у баки через вікна огорожі.

Баки будинку 109 перебувають з іншого боку двору.

 

ЖКГ:

 

Макарова, 1-б: подовжити шланг.

Шланг для поливу води зараз не працює, продовження не вимагає.

 

Ритуальні послуги:

 

Цвинтар Дорогий: вивезти великогабаритне сміття.

Це не міський цвинтар. Будь ласка, зверніться до Дніпровської районної військової адміністрації.

 

Вуличне освітлення:

 

Степан Бандери, 21 - 25: не горять ліхтарі.

Взято в роботу. Працюватиме КП “Міськсвітло”.

 

Аварійні дерева:

 

Робоча, 25 б: аварійні дерева.

Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв'яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт. Працюватиме КП “Міськзеленбуд”.

 

Дороги, тротуари, двори:

 

Пр. Олександра Поля, 48: провалився асфальт.

Направлено до комунальних служб для виявлення причин. По можливості усунуть.

 

Містяни дякують:

 

«Дякую, прибрали. Івана Нечуя-Левицького, 2-а», - пише дніпрянка Катя. За цією адресою вивезли великогабаритне сміття.

 

«Дякую всім причетним, що прочистили каналізацію у дворі вул. Юлії Залюбовської, 4», - пише дніпрянка Тетяна.

 

«Пр. Слобожанський, 103. Усе полагодили, роботи закінчили. Дякую за допомогу», - пише дніпрянка Людмила. За цією адресою полагодили засувку.

 

«Запорізьке шосе, 60, генератор полагодили! Ми готові до морозів! Величезна подяка за допомогу від мешканців 640-квартирного будинку! – пише дніпрянка Олена.

Дякую, що ви чуєте мешканців та допомагаєте!» – пише дніпрянка Олена.

 

«Жителі проспекту Миру, 18, 13-14 під'їзди, вдячні за повернення світла до наших домівок! – пише дніпрянка Олена.

«Дуже Вам дякую, і дякую всім тим, хто причетний до роботи з усунення нашої проблеми! Наразі наша проблема усунена, ми зі світлом. Ура!» – пише дніпрянка Юлія.

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):

(096) 842-24-32

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(095) 590-43-44

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна у коментарях: https://t.me/korbanofficial/.