Героїчні медики Дніпра продовжують боротьбу за кожного, хто постраждав унаслідок ворожої атаки 1 грудня
Унаслідок ворожої атаки на Дніпро 1 грудня до міських лікарень звернулися 9 мешканців. У пацієнтів переважно забійні рани, осколкові поранення. На стаціонарному лікуванні перебувають 6 людей. Це 4 жінок та 2 чоловіків (від 41 до 67 років). Вони отримують усю необхідну медичну допомогу. Ще 3 пацієнтів лікуватимуться амбулаторно.
01.12.2025 17:03
Кабінет мешканця
